pilsētas_evo_-_logo_white
DARBA LAIKS

P - Sv | 24/7

+371 26338015

Autoevakuatora pakalpojumi ziemā: Kā gatavoties un izvairīties no problēmām aukstajā sezonā

STRĀDĀJAM 24/7 ​

+371 26338015

Autoevakuators

Ziemas laiks, ar tā apledojumu un sniega segām, var radīt nopietnas problēmas autovadītājiem. Bieži neliela neuzmanība vai neparedzēti laika apstākļi var izraisīt nepieciešamību izmantot autoevakuatora pakalpojumus. Tomēr, ar pareizu sagatavošanos un zināšanām, var ievērojami samazināt risku nonākt šādā situācijā.

 1. Sniega un ledus kontrole

Vienmēr pirms brauciena nodrošinieties, ka Jūsu auto ir aprīkots ar ziemas riepām, kas atbilst ceļa apstākļiem. Īpaši svarīgi tas ir ziemā, kad ceļi ir slideni un sniegoti. Pārbaudiet riepu protektoru dziļumu un gaisa spiedienu.

 2. Pārbaudiet akumulatoru un aizdedzi

Aizsalšana bieži ietekmē auto akumulatoru darbību. Pārbaudiet tā spēju izturēt zemas temperatūras un, ja nepieciešams, izmantojiet autoevakuatoru, lai nodrošinātu drošu aizvezšanu uz servisu.

 3. Atkarība no tehnoloģijām

Mūsdienās daudzi autoevakuatora pakalpojumi piedāvā aplikācijas vai tiešsaistes izsekošanu. Uzstādiet attiecīgās aplikācijas savā mobilajā ierīcē un pārliecinieties, ka jums ir pieejama interneta savienojuma opcija neatkarīgi no atrašanās vietas.

 4. Esi gatavs avārijai

Sagatavojiet avārijas komplektu, kurā ietilpst siltas segas, rezerves baterijas, pirmās palīdzības komplektu un uzturu. Tas var būt īpaši noderīgi, ja jums ilgāku laiku nākas gaidīt autoevakuatoru ekstrēmos laikapstākļos.

 5. Ziniet savus resursus

Pirms sliktu laika apstākļu iestāšanās, uzziniet, kuri autoevakuatora pakalpojumi ir pieejami jūsu apgabalā un kādi ir ārkārtas numuri. Saglabājiet svarīgu kontaktinformāciju gan savā tālrunī, gan papīra formātā.

Pareiza sagatavošanās un informētība par autoevakuatora pakalpojumiem ziemā var palīdzēt izvairīties no stresa un draudiem, kas rodas, kad jūs vai Jūsu auto esat nonākuši sarežģītā situācijā. Ieplānojiet laiku, lai iegūtu nepieciešamo informāciju, un esiet droši – jums nekad nebūs jāsaskaras ar neērtībām vieni paši.