pilsētas_evo_-_logo_white
DARBA LAIKS

P - Sv | 24/7

+371 26338015

Evakuatora Pakalpojumi

Strādājam 24/7

Autoevakuatora pakalpojumi

Autoevakuatora pakalpojumi

Mūsu evakuatora pakalpojumi ir pieejami visā teritorijā, un mūsu speciālisti ir pieredzējuši un apmācīti, lai nodrošinātu augstas kvalitātes evakuācijas pakalpojumu sniegšanu. Apvienojot mūsu zināšanas un pieredzi ar moderniem evakuatora transportlīdzekļiem, mēs garantējam ātru un efektīvu risinājumu Jūsu auto evakuācijai.

Ja Jums ir nepieciešams auto evakuātors, sazinieties ar mums, un mēs nodrošināsim profesionālu un uzticamu evakuatora pakalpojumu, lai Jūs varētu ātri un droši tikt atpakaļ ceļā.

Veicam:
Vieglo auto transportēšanu
Sporta auto transportēšanu
Džipu transportēšanu
Mikroautobusu transportēšanu
Auto transportēšanu pēc avārijas
Auto transportēšanu ar lauztiem, bojātiem un bloķētiem riteņiem
Autoutilizāciju
Auto un moto izvilkšanu no grāvjiem, smiltīm, dubļiem,sniega, ūdens un t. t. 
Traktoru un celtniecības tehnikas transportēšana līdz 6t un citi kravu pārvadājumi.

Tehniskā palīdzība uz ceļa

Remonts uz vietas

Ja jūsu transportlīdzeklis cieš no nelielas kļūdas vai problēmas, tehniķi var veikt ārkārtas remontu tieši uz ceļa, lai jūs varētu turpināt savu ceļojumu.

Akumulatora palīdzība

Ja jums ir problēmas ar akumulatoru un nevarat startēt savu transportlīdzekli, tehniķi var sniegt palīdzību, izmantojot starta kabeļus vai citus līdzīgus paņēmienus.

Riepu maiņa

Ja jums ir defekta riepa, tehniķi var nomainīt to ar rezerves riepu vai sniegt citu veidu palīdzību, piemēram, riepu remontu

Degvielas palīdzība

Ja jums ir beigusies degviela ceļojuma laikā, tehniķi var piegādāt jums nepieciešamo degvielu, lai jūs varētu nokļūt tuvākajā degvielas uzpildes stacijā.

Atvēršanas pakalpojums

 Ja jums ir iesprūdušas atslēgas transportlīdzeklī, tehniķi var palīdzēt atvērt durvis vai sniegt citu veidu palīdzību piekļuvei transportlīdzeklim.

Ar izcenojumiem varat iepazīties sadaļā autoevakuatora cenas.