pilsētas_evo_-_logo_white
DARBA LAIKS

P - Sv | 24/7

+371 26338015

Ko Darīt Pirms Evakuatora Izsaukšanas

STRĀDĀJAM 24/7 ​

+371 26338015

Avārijas vai bojāta transportlīdzekļa situācijā bieži vien ir nepieciešams ātrs un efektīvs risinājums, un tādās situācijās evakuators bieži vien ir labākais risinājums. Pilsētas Evakuators piedāvā profesionālu palīdzību, transportējot bojātu vai nekustīgu automašīnu uz vajadzīgo atrašanās vietu. Lai nodrošinātu veiksmīgu evakuāciju un samazinātu potenciālos riskus, ir svarīgi ievērot dažus soļus pirms autoevakuatora izsaukšanas.

  1. Novērtējiet Drošības Stāvokli: Pirmkārt, pārliecinieties, ka Jūs un apkārtējie esat drošībā. Ieslēdziet avārijas signālgaismas un gabarītlukturus. Gadījumā, ja nestrādā avārijas signālgaismas, vai ir slikti redzamības apstākļi, uz ceļa ir jānovieto avārijas trijstūris (25m no automašīnas apdzīvotā vietā, vai 50m no automašīnas ārpus apdzīvotas vietas virzienā pret lielākā riska zonu).Evakuators
  2. Sazinieties ar Ceļu Palīdzības Dienestu: Pirms izsaukt evakuatoru, sazinieties ar ceļu palīdzības dienestu vai policiju, lai paziņotu par negadījumu. Viņi var sniegt nepieciešamo informāciju un norādījumus par to, kā rīkoties.
  3. Dokumentējiet Negadījumu: Uzņemiet fotoattēlus bojātajām automašīnām un negadījuma vietu. Tas būs noderīgs ne tikai apdrošināšanas prasību iesniegšanai, bet arī evakuatoram, lai plānotu transportlīdzekļa transportēšanu.
  4. Zvaniet Profesionāļiem: Kad pienāk brīdis izsaukt evakuatoru, izvēlieties uzticamu un profesionālu pakalpojumu sniedzēju. Pārbaudiet atsauksmes par evakuatora pakalpojuma sniedzēju, nepieciešamajām atļaujām un apdrošināšanu. Pārliecinieties, ka evakuators piedāvā pakalpojumus, kas atbilst jūsu vajadzībām, un ir gatavs sniegt skaidrus un saprotamus nosacījumus.