pilsētas_evo_-_logo_white
DARBA LAIKS

P - Sv | 24/7

+371 26338015

Privātuma politika

Pateicamies, ka izmantojat mājaslapu pilsetasevakuators.lv. Mēs pievēršam lielu nozīmi jūsu privātumam un vēlamies, lai jūs būtu informēti par to, kā mēs savācam, izmantojam un aizsargājam jūsu datus. Šī privātuma politika nosaka, kāda informācija tiek savākta, kā to izmanto un kā jūs varat kontrolēt savu personas datu izmantošanu mūsu vietnē.

Savākta informācija

Mēs varam savākt dažādu veidu informāciju no jums, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu vai izmantojat mūsu pakalpojumus. Tas var ietvert jūsu vārdu, uzņēmuma nosaukumu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu informāciju, kuru jūs dobrovolīgi sniedzat mums.

Datu izmantošana

Mēs izmantojam savāktos datus, lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu pakalpojumus. Tas ietver:

Sīkdatnes (Cookies)

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes (cookies), kas ir mazas teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un piedāvātu personalizētu saturu. Mēs izmantojam gan sesiju sīkdatnes, kas dzēšas, kad aizverat pārlūkprogrammu, gan pastāvīgās sīkdatnes, kas paliek jūsu ierīcē uz noteiktu laiku vai līdz to dzēšat manuāli.

Sīkdatnes var tikt izmantotas arī mārketinga un analītikas nolūkos. Mēs sadarbojamies ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Google Analytics, lai iegūtu informāciju par mājaslapas lietojumu un veiktu statistikas analīzi. Šie pakalpojumu sniedzēji var izmantot sīkdatnes, lai apkopotu anonīmus dati par jūsu mājaslapas apmeklējumu.

Jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantošanu savā pārlūkprogrammā, mainot attiecīgos iestatījumus. Tomēr lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja noraidāt sīkdatnes, daži mūsu mājaslapas funkcionalitātes elementi var nebūt pieejami vai nedarboties pareizi.

Trešo pušu saites

Mūsu mājaslapā var būt saites uz trešo pušu vietnēm, pakalpojumiem vai produktiem. Šīs trešās puses vietnes ir savas privātuma politikas, un mēs neuzņemamies atbildību par šo vietņu darbību, saturu vai datu apstrādi. Pirms izmantojat šīs saites, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgās vietnes privātuma politiku.

Datu aizsardzība

Mēs pieliekam visas atbilstošās tehniskās un organizatoriskās pūles, lai nodrošinātu jūsu datu drošību pret neautorizētu piekļuvi vai izpaušanu. Tomēr ir jāņem vērā, ka nav 100% drošības garantijas internetā, un neviena datu pārraide vai uzglabāšana nav pilnīgi droša.

Jūsu tiesības

Jūs vienmēr varat pieprasīt informāciju par savām saglabātajām personiskajām datām, labot neprecīzu vai nepilnīgu informāciju un pieprasīt dzēst savus datus no mūsu sistēmām. Lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādītos kontaktinformācijas datus.

Privātuma politikas grozījumi

Mēs paturam tiesības pēc savas ieskatiem grozīt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu jebkādas izmaiņas mūsu datu apstrādes praksē vai likumdošanā. Ja mēs veicam būtiskas izmaiņas, mēs sniegsim atbilstošu paziņojumu mūsu vietnē vai sazināsimies ar jums tieši, ja tas ir atbilstoši.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku vai jūsu datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums:

info [at] pilsetasevakuators.lv